Мова

доставка


Замовлення обробляються протягом 2-48 годин.

Будьте на зв'язку, ми обов'язково всім телефонуємо.

Якщо протягом двох днів Ви не оплачуєте своє замовлення або не вийшло з Вами зв'язатися, замовлення автоматично розформовується та товар продається.

УВАГА!!!

При оформленні доставки післяплатою, необхідно внести передплату у розмірі 100 грн., тим самим доводячи порядність своїх намірів. 

При оплаті замовлення накладеним платежем, відправка посилки відбувається після того, як менеджер з Вами зв'язався та уточнив всі деталі, і Ви внесли передплату. Замовлення, оброблені та оплачені до 15-30, відправляються у той же день (за умови зарахування передплати на рахунок).

При оплаті на картку Приват банку, ми відправимо Ваше замовлення тільки після надходження грошей на наш рахунок. Якщо ви сплачуєте рахунок до 15-30, то ми відправляємо товар у день оплати. Якщо оплачуєте після 16-00, відправляємо наступного дня. Обов'язково повідомляйте про проведену оплату будь-яким зручним для Вас способом.

 

ДОСТАВКА

 

Ми відправляємо товари Новою поштою кожного дня (окрім неділі).

Відправка Укрпоштою відбувається в рідкісних випадках (якщо у населенному пункті немає відділення Нової пошти). Приносимо свої вибачення.

 

Доставку сплачує покупець.

Мінімальний тариф Нової пошти 40 грн.

Додатково з Вас візьмуть % за переказ коштів нам, згідно тарифів НП.

 

Номер товарно-транспортної накладної (ттн) висилаємо одразу після обробки замовлення та після надходження коштів на розрахунковий рахунок.

Доставка по Україні 1-4 дні.

 

УВАГА!!!

Ми працюємо по угоді з Новою поштою і в нас діє послуга "АВТОМАТИЧНЕ ПОВЕРНЕННЯ ПОСИЛОК". Якщо Ви не забрали своє замовлення протягом 6 днів і не попередили нас, - Ваше замовлення автоматично повертається до нас!

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМіН ТОВАРІВ

Ми діємо відповідно до законодавстства. Ми маєте право повернути або обміняти товари, котрі вам не підійшли, протягом 14-ти днів з моменту відправлення компанією-перевізником. При цьому ми повернемо Вам гроші на ваш картковий рахунок при умові повернення речей в товарному належному вигляді та з бірками.

 

Тому ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ уважно вибирати речі на сайті, згідно розміру вашої ляльки або собачки. Якщо щось незрозуміло, краще зателефонуйте та проконсультуйтеся. Так і Ваша дитинка не буде засмучена, і Ви залишитеся задоволені.

Фотовідгуки наших клієнтів

Будь ласка, не оформлюйте замовлення, якщо воно Вам не потрібне. Обробка кожного замовлення - це час та праця декількох людей. І можливо, ми не встигнемо приділити увагу людині, якій дійсно потрібні речі нашого магазину.