Мова

матеріали


Матеріали, які використовуються для виготовлення лялькового одягу тм "Лапсі-Лапсі", безпечні, сертифіковані в Україні, мають всі санітарно-гігієничні сертифікати.

Велика кількість барвистих кольорів, різноманітних тканин, великого вибору гудзиків, намистинок та камінців всіх форм та моделей, змушують нас створювати красиві на неповторні речі для Ваших ляльок, аби ті, в свою чергу, радували Вас.

Далі наводиться список основних матеріалів, тканин, окремих видів фурнітури для виготовлення лялькового одягу:

  • Трикотаж (натуральний та штучний)
  • Плащова тканина (плащовка)
  • Велюр
  • Тафта
  • Шифон
  • Штучна шкіра на бавовняній основі
  • Бавовна
  • Сумішеві тканини

Кожен виріб проходить суворий контроль якості. Одягаючи ляльку в одяг нашого виробництва, Ви можете бути впевнені, що він не розірветься, не розтягнеться, та не розлізеться по швах. Грати з таким одягом можна сміливо, не боючись, що з ним щось трапиться. Надійність досягається завдяки міцним та надійним стежкам та обробці зрізів на спеціальній швейній машині - оверлоці. Компанія використовує тільки професійний інструмент, котрий шиє надійно, надовго і якісно. Тому, виробництво лялькового одягу має схожість з виробництвом одягу для дорослих та дітей. Багато з речей на підкладці, з пластиковими дитячими кнопками, всюди безпечні кріплення. Всі тканини приємні на дотик, якісні, а продукцію можна прати, прасувати та бруднити.

ТКАНИНИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ПОШИВУ ЛЯЛЬКОВОГО ОДЯГУ

Трикотаж.

Трикотажем називається полотно, котре зв'язане з ниток. Зазвичай його в'яжуть за допомогою спеціальних в'язальних машин, або вручну. Завдяки таким технологіям, вироби, зшиті з трикотажу, будуть еластичними, такими, що тягнуться і не мнуться. Пропонуємо Вам ознайомитися з категоріями товарів з трикотажу: 

Плащова тканина (Плащовка).

Плащовою тканиною називають тканину, в котрій з'єднані натуральні бавовняні та синтетичні волокна. До такої зв'язки додають спеціальні хімічні розчини, які створюють водовідштовхувальний ефект. Таку тканину використовують для пошиву верхнього одягу, адже вона буде захищати свого власника від вітру та дощу. Наведемо пару прикладів з використанням плащової тканини у виробництві лялькового одягу:

 

Одежда для Беби Бон - розовый демисезонный набор одежда для кукол Аннабель - красный демисезонный набор Костюм «фуксия» для Чи Чи Лав
Рожевий демісезонний набір для Бебі Бон Червоний демісезонний набір для Бебі Аннабель Костюм «фуксія» для Чи Чи Лав

Велюр.

Велюр - це натуральна тканина. Виготовляють її з бавовни... Являє собою матеріал з довгим або коротким ворсом. Відмінна риса велюру - наявність ворсу лише на одній стороні, у той час як інша - зовсім гладка, трикотажна. Досягається такий ефект завдяки спеціальному переплетенню п'яти ниток. 4 нитки - це гладкий низ, а ось п'ята - і  є той самій ворс. Велюр - тканина благородна, а тому, речі, котрі з нього зшиті будуть теплими, комортними та стильними.

 

Розовый спортивный костюм «зайка» с вязаными пинетками для куклы Беби Бон

Рожевий спортивний костюм "Зайка" з в'язаними пінетками для ляльки Бебі Бон

Тафта.

Тафта - це переплетення шовкових та бавовняних волокон з туго скручених ниток. Це тканина дуже делікатна, святкова, благородна та урочиста. Вироби з тафти гарно відштовхують воду, складаються красивими, м'якими складками, довговічні та потребують акуратного догляду. Якщо тафту дуже зжати, то на ній залишаться складки, який ніяк не можна буде позбутися, адже прасують вироби з тафти тільки через вологу тканину і тільки навиворіт. Після прання у гарячій воді може "сісти". Тому тафта потребує уважного та делікатного догляду. Але не дивлячись на велику кількість нюансів, вироби з цієї тканини розкішні та багаті.

 

Малышка Беби Бон в нежно-розовом платье из тафты

Малишка Бебі Бон в ніжно-рожевій сукні з тафти

Шифон.

Шифон, французькою мовою "тканина". Це легка тканина з простим сітчастим переплетенням. Завдяки цьому переплетенню тканина набуває легку прозорість. Через те, що дана тканина легка та тонка, з неї можна кроїти всілякі вироби, навійть неймовірної складності. Шифон у вигляді сукні, наприклад, спадає до низу красивими, акуратними хвилями, що надає тканині певний шарм.

Шифоновое оранжевое платье «оранж» для собачки Чи ЧИ Лав

Шифонове помаранчеве плаття «оранж» для собачки Чи ЧИ Лав

Достаток тканин, який присутній зараз на ринку, дозволяє нам створювати самі яскраві, самі неймовірні та стильні одежки для ляльок. Адже ми прагнемо дарувати радість від гри у "доньки-матері" кожній маленькій дівчинці - майбутній матусі. Грайте ляльками, обмінюйтеся з друзями одягом для них, а ми і надалі будемо створювати нові моделі одягу, аби дарувати радість від гри з ними!