Мова

оплата


ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення 150грн, при умові оплати на банківську картку.

Післяплатою відправляємо замовлення від 250грн. (за умови внесення передплати 100 грн. для покриття вартості доставки товару).

  1. Оплата на картку "Приватбанку" - р/р (розрахунковий рахунок ФОП). Номер картки повідомляємо після обробки Вашого замовлення та уточнення деталей.
  2. Накладений платіж (післяплата) - оплата замовлення на відділенні Нової пошти при отриманні товару.

Мінімальний тариф Нової пошти -40 грн
Додатково з Вас візьмуть % за переказ коштів нам, згідно тарифів НП.

Увага!!!!

Шановні клієнти, оплата відбувається на картку, котра прив'язана до розрахункового рахунку картки ФОП (ми сплачуємо всі податки з продажу). Тому уважно вводьте всі дані для оплати, котрі надходять Вам у СМС повідомленні.
Якщо сплачуєте в терміналі, то ТІЛЬКИ "ПриватБанку"!. Якщо плануєте сплачувати з картки іншого банку, то повідомте нам ОБОВ'ЯЗКОВО!

 

При оплаті на картку Приват банку ми відправимо Ваше замовлення тільки після надходження коштів на наш рахунок. Якщо Ви сплачуєте до 15-30, ми відправляємо товар у день оплати. Якщо оплата відбувається після 16-00, відправимо наступного дня. Обов'язково повідомляйте про проведену оплату будь-яким зручним для Вас способом.

 

БРОНЬ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення обробляються протягом 2-48 годин.

Будьте на зв'язку, ми обов'язково всім телефонуємо!

Якщо протягом двох днів Ви не сплачуєте своє замовлення, він автоматично розформовується і товар продається.

 

Будь ласка, не оформлюйте замовлення, якщо речі Вам не потрібні. Обробка кожного замовлення - це час і праця декількох людей. І можливо, ми не встигнемо приділити увагу людині, котрій дійсно потрібні речі нашого магазину.

 

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРІВ

Ми діємо згідно законодавства. Ви маєте право повернути або обміняти товари, які Вам не підійшли, протягом 14-ти днім з моменту відправлення компанією-перевізником. При цьому ми повернемо Ваш кошти на ваш картковий рахунок при умові повернення речей у товарному належному вигляді та з бірками.

 

Тому ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ уважно обирати речі на сайті, згідно розміру Вашої ляльки або собачки. Якщо щось не зрозуміло, краще зателефонуйте та проконсультуйтеся. Так і Ваша дитинка не буде засмучена, і Ви залишитеся задоволені.