Найбiльший магазин для ляльок та дiвчат
Вже бiльше 16000 задоволених дiтей!

Мова

Трикотажний одяг

Трикотажний одяг

При виборі лялькового одягу, як подарунок для дівчат,  багато мам керуються тими самими принципами, як і при виборі трикотажних виробів для новонароджених дітей або немовлят: 

- Одяг повинен бути вільний, не заважати малюку пересуватися. Адже не дарма говорять: "рух - це життя". А малюки ну дуже допитливі, і починають пізнавати світ падаючи, кусаючи, торкаючись - і одяг не повинен їм в цьому заважати.

- Кольорова гама. Належна увага приділяється кольоровій гамі. Кожна мама особливо трепетно ставиться до того, якого кольору будуть повзунки, слинявчик, переноска або чепчик.

- Якість. Було б дивно, якби мама обирала своєму чаду одяг з древньої тканини, з катишками, поганими швами, котрі розійшлися б при першому різкому підйомі ручок. Тому, купуючи текстильну продукцію для дитини, всі хороші мами звертають свою увагу на наявність відповідних сертифікатів якості.

Компанія "Лапсі-Лапсі" керується тими самими критеріями якості та потребами покупця при виготовленні трикотажного одягу для ляльок. Продукція якісна, міцна, справно зшита та підійде для будь-яких видів гри в перевдягання. Придбаний одяг придатний для прання, його можна забруднити, потім попрати, вдягати штанці з іншою кофточкою, комбінувати різноманітні моделі, котрі будуть до смаку.

 

На сторінці:
Сортування:
Трусики в асортименті
Бажаний колір вказуйте в коментарях до замовлення.  білі малинові сині в горошок чорні в горошок фіалкові синьо-біла смужка жовто-помарачева смужка ..
15.00 грн.
На основі0 відгуків.
Плавки в принт в асортименті
Вкажіть при замовленні, якого кольору плавки хочете купити ..
20.00 грн.
На основі0 відгуків.
-6% «Чарівність»
..
150.00 грн. 141.00 грн.
На основі0 відгуків.
Шкарпетки білі
..
10.00 грн.
На основі0 відгуків.
Гольфик в смужку
Гольфик виготовлений із в'язаного трикотажу. Дуже приємний на дотик. Різнокольорові смужки завжди в моді! А разом з колготками цього ж забарвлення отримаємо відмінний костюмчик, котрий можна вдягати і з спідничкою, і з  брюками, і з сарафаном.. ..
47.00 грн.
На основі0 відгуків.
Чоловічок у горошок
Нема в наявностi
Чоловічок рожевий
Нема в наявностi
Чоловічок білий
Нема в наявностi
Футболка та шкарпетки
Нема в наявностi
Костюм-трійка «Сонячний»
Нема в наявностi
Костюм блакитний ажурний
Нема в наявностi
Костюм «Гномик»
Нема в наявностi
Колготки смугасті
Нема в наявностi
Колготки в горох
Нема в наявностi
Боді рожевий
Нема в наявностi