Магазин одежды для кукол и девочек
Уже более 16000 довольных детей!

Мова

Трикотажний одяг

Трикотажний одяг

При виборі лялькового одягу, як подарунок для дівчат,  багато мам керуються тими самими принципами, як і при виборі трикотажних виробів для новонароджених дітей або немовлят: 

- Одяг повинен бути вільний, не заважати малюку пересуватися. Адже не дарма говорять: "рух - це життя". А малюки ну дуже допитливі, і починають пізнавати світ падаючи, кусаючи, торкаючись - і одяг не повинен їм в цьому заважати.

- Кольорова гама. Належна увага приділяється кольоровій гамі. Кожна мама особливо трепетно ставиться до того, якого кольору будуть повзунки, слинявчик, переноска або чепчик.

- Якість. Було б дивно, якби мама обирала своєму чаду одяг з древньої тканини, з катишками, поганими швами, котрі розійшлися б при першому різкому підйомі ручок. Тому, купуючи текстильну продукцію для дитини, всі хороші мами звертають свою увагу на наявність відповідних сертифікатів якості.

Компанія "Лапсі-Лапсі" керується тими самими критеріями якості та потребами покупця при виготовленні трикотажного одягу для ляльок. Продукція якісна, міцна, справно зшита та підійде для будь-яких видів гри в перевдягання. Придбаний одяг придатний для прання, його можна забруднити, потім попрати, вдягати штанці з іншою кофточкою, комбінувати різноманітні моделі, котрі будуть до смаку.

 

На сторінці:
Сортування:
«Чарівність»
..
150.00 грн.
На основі0 відгуків.
Боді рожевий
Нема в наявностi
Гольфик в смужку
Гольфик виготовлений із в'язаного трикотажу. Дуже приємний на дотик. Різнокольорові смужки завжди в моді! А разом з колготками цього ж забарвлення отримаємо відмінний костюмчик, котрий можна вдягати і з спідничкою, і з  брюками, і з сарафаном.. ..
47.00 грн.
На основі0 відгуків.
Колготки смугасті
Колготки виготовлені з в'язаного трикотажу. Дуже приємні на дотик. Різнокольорові смужки завжди в моді! А разом з гольфиком  цього ж забарвлення отримаємо відмінний костюмчик, котрий можна вдягати і з спідничкою, і з  брюками, і з сарафаном.. ..
32.00 грн.
На основі0 відгуків.
Костюм «Гномик»
Нема в наявностi